Bosvilla 150, Harfsen, Nederland

natuurhuisje 150 badkamer bad
natuurhuisje 150 badkamer douche
natuurhuisje 150 badkamer toilet
natuurhuisje 150 slaapkamer boven
Plattegrond Natuurpark Calluna

Aan de rand van natuurpark Calluna ligt bosvilla 150. Het huis biedt een terras met riante privé-bostuin van zo'n 1.000 m2 waar u zich in alle rust kunt terugtrekken. Vanuit de tuin loop je zo het bos in en de Gorsselse heide op

Op de begane grond bevinden zich de woonkamer met openslaande deuren naar het terras,  keuken, badkamer met ligbad, aparte douche en wastafel en de toiletruimte. Op de eerste verdieping zijn er twee slaapkamers  waarvan één met balkon. In de bijruimte staan een wasmachine en droger. 

Het terras biedt veel privacy door de grote tuin met begroeiing. Calluna is kleinschalig en heerlijk rustig. In de bosrijke omgeving zijn diverse fiets- en wandelroutes. Ook de historische steden Deventer en Zutphen zijn een bezoek waard. Als u op zoek bent naar rust, ruimte en natuur is dit uw ideale bestemming. 

Fietsen, kinderbedjes en -stoelen zijn te huur. Indien u hier gebruik van wenst te maken, graag telefonisch doorgeven of aangeven bij de reservering. 

*Check-in op maandag en vrijdag van 15:00u - 17:00u. Later is mogelijk op afspraak.  

*Check-out op maandag en vrijdag voor 10:30u. 

Kinderbedjes en –stoelen zijn te huur, graag even vooraf aangeven bij de reservering of telefonisch.

Foto´s van

Prijzen van

Voor ieder wat wils: onze prijzen zijn standaard opgedeeld in laag-midden-hoogseizoen, en incidenteel met een mooie vroegboekkorting of last-minute aanbieding!

In de omgeving van

Restaurant2.6 kmSupermarkt3.5 kmStadscentrum8.6 km
Wandelroute50 mStation8.5 kmTennisbaan2.7 km
Golfbaan10 kmZwembad4.3 kmPaardrijden7.9 km
Welness6.6 kmTheater - Bioscoop2.4 km

De faciliteiten van

Huisdier toegestaan
TV
Parkeerplaats
Terras
Wasmachine
Wi-Fi
Senseo
Tuinset
Keuken
Koffiezetapparaat
Koelkast
Hang- Legkast
BBQ
Boslocatie
Linnengoed (betaald)
Televisie (Nederlandse zenders)

Indien u ook uw ervaring wilt delen met onze bezoekers, kunt u deze hieronder invullen:

Sterren:
Naam:
Verbleven in:
Bericht:

Door: Karos


Verbleven in: Cottage Bungalow 130
Waardering:
Wij hebben erg genoten van deze knusse, prettige en sfeervol ingerichte woning. Onlangs met aandacht gemoderniseerd, voorzien van houtkachel en een mooi zicht op de (bos)tuin, vogeltjes en de eekhoorn. De keuken is ruim voorzien van alle benodigde gereedschappen. We nemen zelf altijd een goede koekenpan en snijmessen mee maar die hebben we hier niet hoeven gebruiken. Het 2 persoons bed heeft uitstekende matrassen.Ondanks dat het huis midden op het kleine en verzorgde park ligt is er ruim voldoende privacy. De grootste verrassing is wel dat we vrij haard blokken mochten pakken en opstoken. Als ik een minpuntje wil noemen dan is het dat de douchevloer niet goed onder afschot is gelegd waardoor water blijft staan. Ja, dit huisje is ons erg bevallen en raden we dan ook van harte aan!
Geplaatst op: 21-11-2019

Door: Marion Brinkman


Verbleven in: Cottage Bungalow 103
Waardering:
Prima, gezellig huisje! Alles aanwezig en smaakvol ingericht. Prachtig uitzicht over de aangrenzende weide met af een toe een ree in de tuin! Veel privacy!
Geplaatst op: 04-05-2019